If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Modern Warfare 2 použije kontroverzní provázání s telefonním číslem jako Overwatch 2

Cíl je jasný.

Když se tato funkce nedávno poprvé objevila v Overwatch 2, vyvolalo to řadu nesouhlasných reakcí kvůli očividným problémům.

Na druhou stranu, přínosy jsou velice zřejmé, protože by to celé mělo trochu ztížit život těm, kteří jen chtějí otravovat ostatní hráče v multiplayeru.

Takže brzké Call of Duty: Modern Warfare 2 bude obsahovat ten samý systém verifikace a propojení s telefonním číslem, jaký je v čerstvé Free-2-Play střílečce od Blizzardu.

Uvádí se to v textu technické podpory na Battle.net:

"Nově vytvořené uživatelské účty v Modern Warfare 2 budou vyžadovat aktivní telefonní číslo, bez něj nebude možné hru hrát. Každé telefonní číslo může být přiřazeno jen k jednomu účtu a pokud má být použito jinde, musí být nejprve dáno pryč z toho původního účtu".

Jak Blizzard vysvětlil, opatření je potřeba, aby se zajistila bezpečnost uživatelských účtů a předešlo se vytváření vícenásobných účtů, které slouží jen pro podvodníky v multiplayeru atd. Problémem je, že to občas hapruje, nefunguje to s čísly od některých mobilních operátorů ani s předplacenými kartami, které jsou docela populární.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments