If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Modern Warfare 2 se zřejmě vrátí na Steam. Bude s PSVR2 obsahem a na Game Pass?

Trojí šuškanda.

V podstatě by se dalo konstatovat, že nedávné oficiální potvrzení data a postav z Modern Warfare 2 vykoplou novou vlnu spekulací.

Ta nejčerstvější z neděle odpoledne se týká artworku z Modern Warfare 2 nalezeného na Steamu, konkrétně dole na této stránce s Black Ops 3, kde se vábí na prozkoumání dalších her z této série.

Někteří z toho správně a logicky vydedukovali, že by se tím pádem hra mohla vrátit na tuto digitální platformu Valve, kde minulé roky chyběla kvůli exkluzivitě Battle.net. Jistě by díky tomu došlo k razantnímu nárustu prodejů PC verze, když minulý Vanguard v tomto směru zklamal.

Druhá spekulace: Ralph Valve z WhatIfGaming reportuje, že slyšel ze svých zdrojů o zahrnutí nějakého PSVR2 obsahu v Modern Warfare 2.

Prý by mělo jít o samostatný režim exkluzivně pro PSVR2, kde se hráči stanou operátorem z první linie, ale další detaily nejsou k dispozici. Pokud by to byla pravda, něco bychom k tomu mohli vidět už ve čtvrtek ve vysílání State of Play.

Třetí spekulace je spíš připomenutím něčeho staršího:

Insider Tom Henderson vyvrátil úsměvné spekulace o údajném zahrnutí Modern Warfare 2 na službu Xbox Game Pass. Něco takového prý není možné kvůli marketingové dohodě Sony s Activision Blizzard, o které Microsoft řekl, že ji dodrží.

Tato smlouva se bude týkat tří ještě nevypuštěných her - letošního Modern Warfare 2, pak F2P odbočky Warzone 2 a ještě příštího dílu CoD od studia Treyarch. Až teprve nějaké další hry připadají v úvahu k zařazení na Game Pass od prvního dne.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments