If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Modern Warfare 3 dělají tři studia

Infinity Ward ho asi nezvládli sami.

Páteční vydání amerického deníku Los Angeles Times přišlo s tvrzením, že studio Sledgehammer vyvíjí Modern Warfare 3 ve spolupráci s Infinity Ward. Redaktorům to prý prozradily anonymní zdroje obeznámené se situací v Activision.

Modern Warfare 3 sice zatím nebylo oficiálně potvrzeno, už je prý ale notnou dobu ve vývoji a mělo by být právě tím novým titulem z řady Call of Duty, který vyjde letos v listopadu, tvrdí deník.

Sledgehammer a Infinity Ward si podle LA Times spravedlivě rozdělili vývoj singleplayerové části hry, zatímco tu síťovou mají na starost Raven Software. Ti začali na sérii Call of Duty pracovat poprvé formou přídavků pro Black Ops, z nichž ten pvní s názvem First Strike vyjde 1. února.

Protože práce na Modern Warfare 3 si vyžádaly naprosté soustředění všech členů Sledgehammer, tým musel odložit svůj chystaný spin-off ze série Call of Duty, píší Los Angeles Times. To jinými slovy znamená, že Infinity Ward oslabení odchodem klíčových vývojářů by nebyli schopni hru dodělat sami, a proto jim vydavatel přišel na pomoc s dalším týmem.

Comments