If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Molyneux předvedl Mila

A Epicu se to líbilo.

Stále se vedou spory o tom, zda je Project Milo ještě ve vývoji a jestli vyjde jako plnohodnotná hra, nebo jde přece jenom spíš o technologické demo určené na demonstraci Kinectu. Že se kolem Mila něco pořád děje, nasvědčuje i nejnovější zpráva, podle níž Peter Molyneux svoje dítko soukromě předvedl vývojářům z Epicu.

Zprávu o tom na Twitteru podal výkonný producent Rod Fergusson, podle něhož si firma Molyneuxe pozvala na přednášku. "Poté, co jsem Petera viděl, jak nám v Epicu ukázal Mila, musím říct, že je to fakt bomba. Určitě si to zahraju," řekl Fergusson a nepřímo tak potvrdil, že Milo bude opravdu k dispozici i v hratelné podobě.

Tahle zpráva zároveň znamená, že Epic má o Kinect minimálně zájem a třeba se rýsuje i možnost, že by pro tento pohybový ovladač od Microsoftu mohl vyrobit nějakou hru. Prezident Epicu, Mark Rein, ostatně už v červenci varoval, že lidé by neměli odsuzovat pohybové ovladače, aniž by se nejprve sami přesvědčili o jejich schopnostech. Řekněte sami na rovinu, chcete raději Gears of War nebo Unreal pro Kinect?

Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments