If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

MotoGP 20 s manažerskou kariérou

Představení zcela nového režimu v motorkách.

Společnost Milestone vydala nový trailer na MotoGP 20, který odhaluje hlavní vlastnosti zcela nového režimu Managerial Career. Tento nový režim kariéry hráči umožní vžít se do role profesionálního závodníka a užít si napínavý a progresivní zážitek na trati i mimo ni. Stejně jako ve skutečném MotoGP™ platí, že být na okruhu nejrychlejší zkrátka nestačí; hráči musí činit ta nejlepší rozhodnutí a najít vítěznou strategii, která jim pomůže vyhrát šampionát.

Podobně jako ve skutečném životě je jednou z klíčových osob na špičce týmu osobní manažer, jehož práce může být neskutečně důležitá, když přijde řeč na sponzorství a smluvní příležitosti. Hráči musí vyhodnotit všechny nabídky, které obdrží, a to jak od skutečných týmů, tak i nových týmů, které vytvoří hráč. Zároveň musí pečlivě zvážit svoje zapojení a očekávání, než učiní rozhodnutí. Pokud si hráč vybere nový tým, bude si moct vytvořit závodníka a motorku pomocí různých grafických editorů pro úpravu přilby, závodního čísla, nášivky na spodní části zad, nálepek a kombinézy. Schopnosti osobního manažera přijdou vhod, když dostane za úkol vytvořit silnější tým nebo vyjednat lepší plat podle toho, k čemu se hráč přikloní.

Hráčův výběr technického týmu bude mít vliv i na výkon motorky. Ti nejschopnější technici dokážou vyvíjet motorky lépe a rychleji, ale samozřejmě budou mnohem dražší než ostatní. Jak nalézt tu správnou rovnováhu mezi rozpočtem a výkonem? To je na čistě na hráči! Cvičné jízdy během víkendu poskytnou cenná data pro vývoj, ale synergie mezi techniky rozhodne o tom, jak velká část těchto znalostí půjde skutečně využít k výrobě nových součástí. Každý technik bude mít různé schopnosti v různých oblastech, takže týmová práce bude klíčová.

Účast na zimních a mezisezónních testech umožní hráčům vylepšit motorku, vybrat si až 3 různé balíčky s různými kombinacemi motorů a rámů a najít dokonalé nastavení pro danou sezónu. Jakmile sezóna začne, hráči mohou zvyšovat výkon různých součástí motorek, získávat a investovat vývojové body a dostat se pomocí výzkumného a vývojového týmu na tu nejvyšší úroveň. Aerodynamika, elektronika, výkon motoru a spotřeba paliva - to jsou jen příklady mnoha technických faktorů, které mohou nyní hráči spravovat, aby svou motorku vylepšili.

Nějaké nové funkce podpoří hru po vydání a prý ještě více rozšíří obsah herního režimu Managerial Career - podrobnosti již brzy.

MotoGP 20 vyjde 23. dubna na PlayStation 4, Xbox One, Windows PC/STEAM, Google Stadia a Nintendo Switch.

Tagged With

Comments