If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Muž chtěl pronést PS4 v kalhotech

Kuriozita z policejních zápisků.

Šestatřicetiletý Američan si tak moc přál PlayStation 4, že se odhodlal k nevšednímu až zoufalému činu, o němž se dnes dozvídáme z policejních zápisků.

Oblékl si široké kalhoty, které v 90. letech zpopularizoval rapper M.C. Hammer, a zašel do Walmartu ve městě Port St. Lucie na Floridě. Tam si vzal modrou krabici s konzolí od Sony a nenápadně ji strčil do svých kalhot, čímž podle mnohých konečně našel jejich praktické využití.

S pouhou PS4 o rozměrech 275 × 53 × 305 mm se nesmířil, dokonce si do kalhot nasoukal ještě nějaké příslušenství, protože v nich ještě pořád zbývalo volné místo.

Pak se snažil tvářit, jako by se nic nedělo, a co nejvíce přirozeně chtěl vyjít z obchodu bez placení. Jeho plné kalhoty samozřejmě neunikly pozornosti ochranky, která muže zadržela a nyní čelí obvinění z trestného činu. Fotka bohužel není k dispozici.

Někteří hned začali přemýšlet, jak by to asi dopadlo, kdyby chtěl v kalhotech skrýt konkurenční konzoli Xbox One, který má mnohem větší rozměry. Jiní mu radí, že měl nejprve zajít na zákaznickou podporu a přes ní by měl větší šanci na úspěch. Jiní uvažují, jestli to celé není jen smyšlený příběh pro zdůraznění menších rozměrů PS4, a zda Sony náhodou nepřispěchá, aby nešťastníkovi poslala konzoli zdarma.

Každopádně nejde o první takový případ, vloni se někdo na stejném místě podobně pokoušel pronést motorovou pilu, což bylo pro vnitřek kalhot asi o něco nebezpečnější.

Mimochodem, víte, že ke všem modelům PS4 je dnes přikládána nějaká hra, že už není v prodeji holá konzole 500GB?

Tagged With

Comments