If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Multiplayer Cities XL nečekaně končí

Z prostého důvodu, je malý zájem.

Lidé z Monte Cristo aktuálně oznámili, že k 8. březnu ukončují online podporu svého projektu Cities XL, z něhož se tak stane ryze sólové představení. Nicméně ani singleplayer už po tomhle datu prý nečekají eventuální updaty či patche, veškeré nové nápady nyní tvůrci soustředí na chystané pokračování v Cities XL 2011.

Dne 8. března tedy dojde k odstavení serverů a multiplayerového módu Cities XL, umožňujícího mj. společnou výstavbu měst. Důvodem pro tenhle trochu nečekaný krok má být velice malý počet předplatitelů, jež hra dosáhla za první půlrok provozu (byla spuštěna začátkem října 2009). Začátkem března se však ještě dočkáme několika přídavků, obohacujících právě singleplayer, kde bude dílem původní multiplayerový obsah (mapy, budovy, stavby), který bude za nějakou přiměřenou sumu ke stažení z oficiálních stránek.

Tvůrci ale především slibují razantně vylepšenou hratelnost v novém Cities XL 2011, spolu s jeho provázaností pro současné předplatitele. Další informace najdete kupř. na VE3D.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles