If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Multiplayer v Assassin's Creed 4 nebude obsahovat námořní bitvy

Přibude ale několik dalších kooperativních módů.

Pokud jste se těšili, jak si to půjdete v multiplayeru Assassin's Creed 4: Black Flag vyřídit s kamarádem pěkně na moři, máme pro vás špatnou zprávu. Ubisoft potvrdil, že námořní bitvy součástí multiplayerového módu nebudou.

"Je třeba vzít v úvahu, že velký dedikovaný tým v Singapuru dělal jenom na námořních bitvách dva a půl roku a to jen pro hraní v singeplayeru," říká hlavní designér multiplayeru Tim Browne. "V Black Flag jsou ještě lepší než ve trojce, ale jenom v solo hře. Přemýšleli jsme o nich do multiplayeru a víme, že by to bylo senzační, ale z technického hlediska to nebylo možné provést."

V námořních bitvách také hraje velkou roli pohybující se oceán, kdy se simulují vlny a chování vody, což by v multiplayeru zatím technicky moc nešlo replikovat pro více hráčů. A co je nejdůležitější? Námořní bitvy by šly stejně proti DNA multiplayeru v této sérii. "Cílem multiplayeru je, abyste se stali asasínem, k čemuž velké námořní bitvy moc nejdou."

Ubisoft také ukázal kooperativní módy Discovery a Unleashed, stejně jako vylepšenou verzi kooperativního Wolfpacku, který byl již v předchozím díle.

Discovery je příběhová minikampaň, která vás má naučit základy kooperativního hraní a účastnit se jí mohou až čtyři hráči. Když se naučíte základy, můžete se vrhnout na Unleashed, kde musíte spolupracovat například při ochraně truhly, eliminaci cílů nebo udělat synchronizované vraždy v jednu chvíli.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles