If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Multiplayer v Mass Effect Andromeda bude provázán s kampaní

Ale pouze příběhově, nebude nutné ho hrát.

Multiplayer v Mass Effect Andromeda bude mít propojení se singeplayerovou kampaní. Zatímco v singeplayeru budete hrát za Ryderovi, přistávat na planetách a seznamovat se s novým mimozemským životem, v multiplayeru budete zajišťovat lidskou přítomnost v galaxii Andromeda.

Informoval o tom ve svém preview Game Informer.

Jak přesně to bude fungovat, to zatím není známo. Výdělky z multiplayeru půjdou využít ve zbytku kampaně, naznačil hlavní designér Ian Frazier. Ale nebudete nijak nuceni hrát online, pokud nebudete chtít.

Mělo by jít o vylepšenou verzi multiplayeru z Mass Effect 3. Tam jste hráli jednotky, které čistily oblasti od nepřátel a pak je jednotky N7 hlídaly. V Andromeda to bude podobné. "Můžete posílat týmy, aby plnily vedlejší mise. Nebo ty mise můžete sami plnit v multiplayeru," vysvětluje Ian Frazier.

Velice se to podobá War Table misím v Dragon Age Inquisition, kde jste posílali jednotky na vzdálené mise a dostávali jste za to XP, loot nebo jiné věci. Rozdíl nyní bude, že ty mise v rámci multiplayeru nyní můžete plnit sami.

Mass Effect Andromeda vychází v březnu 2017 a předobjednat si hru můžete na Alza.cz.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments