If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Multiplayerová FPS Blacklight: Tango Down

Nová akce distribuovaná online.

Střílečka Blacklight: Tango Down od Zombie Studios byla sice formálně oznámena už minulý rok, ale teprve nyní se tahle nová hra trochu blíže představuje.

Jde o multiplayerovou FPS zasazenou do blízké budoucnosti, odehrávající se ovšem ve fiktivním univerzu. Blacklight má přitom hodně vysoké ambice, částečně vycházející z využití Unreal Engine 3 technologie, detailního grafického zpracování a nabídky celé řady herních stylů a módů, mezi nimiž nemají chybět klasické režimy jako Deathmatch, Team Deathmatch, či Control Point.

Pro začátek můžete počítat s deseti různě velkými mapami pro vyžití celkem 16 hráčů, resp. střet dvou znepřátelených frakcí ozvláštněný nápadem nazvaným HRV visor. Jde o pohled skrze zdi, umožňující vidět vaše protivníky a také úkoly ke splnění. Ovšem během jeho aktivace nebude možné střílet. Týmové snažení by dále mohla okořenit možnost modifikace vybrané postavy a jejího zbraňového arzenálu, zde na základě získaných zkušenostních bodů, resp. skillů.

Hra Blacklight: Tango Down se objeví letos v létě jako produkt ke stažení v rámci konzolí PS3 a X360 a samozřejmě ještě PC. Mluví se přitom o velikosti cca 1GB a ceně 15 USD. Konkrétní datum vydání nebylo dosud ozřejmeno, takže se prozatím můžete pokochat první trailerem.

Comments