If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

MX vs ATV s inovativním systémem placení

Hra bude levná, ale nikoli celá.

Závodní hra MX vs. ATV Alive od THQ by měla vyjít, podle nejnovějších informací přímo od vydavatele, v květnu.

Jde o nejnovější přírůstek v sérii, která prodala už přes 10 milionů kopií. A nejnovější díl vyjde za překvapivě málo peněz - na PS3 a X360 se totiž bude prodávat za 39.99 dolarů, což je zhruba o 20 dolarů méně, než se běžně prodávají nové hry. THQ se totiž rozhodlo vytvořit nový inovativní systém. Hru sice koupíte levně, ale nebude jaksi kompletní.

Hra na disku bude v podstatě základní kostra, ke které si budete muset přikupovat další obsah - a vlastně jenom to, co si budete přát, takže si připlatíte jen skutečně za to, co opravdu chcete. THQ sice zatím nezveřejnilo, co bude možné dokupovat, ale předpokládáme, že půjde o nová vozidla, tratě, možná i módy. V praxi to znamená, že abyste měli pořádný zážitek ze hry, budete si asi muset připlatit zhruba těch 20 dolarů a budete na svém. Ale THQ takhle může docela dobře bojovat i proti pirátství a zejména proti bazarovým hrám.

MX vs. ATV Alive bude obsahovat také závodní systém Bar-to-Bar, při kterém se můžete během jízdy s ostatními hráči rvát o lepší umístění. Hra také obsahuje vylepšený engine s lepší fyzikou a předělanou deformací terénu.

Kdy by MX vs. ATV Alive mělo vyjít u nás a za jakou cenu, to zatím nebylo oznámeno.

Comments