If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Myslel si, že se ocitl v GTA

Honička se zdrogovaným v Coloradu.

Je to sice staršího data, ale v posledních dnech znovu koluje na sociálních sítích a z nich je patrné, že ho mnozí dosud neviděli. Řeč je o chlapíkovi, který si zřejmě myslel, že se ocitnul v populární hře Grand Theft Auto (Alza.cz), jen vše bylo naživo a šlo o život.

Zpočátku sice má člověk pocit, že nejspíš musí jít o podvrh, protože řidiči nemají zamčené dveře ani nejsou připoutáni, takže je z auta snadno vyhodí a ukradne jim ho, když se to předešlé rozbilo. Ovšem jedná se o skutečnou událost, která se stala u města Denver v americkém státu Colorado. Tehdy byly záběry z vrtulníku živě vysílány v tamní televizi, než byl konečně na sněhu dopaden, když nedokázal přelézt plot.

Během dvouhodinové honičky se očividně poblázněný muž, který byl pod vlivem drog, zmocnil několika aut, se kterými na zledovatělé silnici ohrožoval ostatní, opakovaně naboural jejich vozy, přeháněl to s rychlostí, jezdil v protisměru, odcizil vůz na benzínce i se čtyřletým dítětem, těžce zranil policistu, který zrovna na silnici nastražoval zařízení k propíchnutí pneumatik, a páchal další zvěrstva.

Za tyto činy byl osmadvacetiletý Ryan Stone později odsouzen k celkem 160 letům vězení, ale po odsezení 75 let může požádat o propouštění.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles