If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na E3 se dozvíme o placeném PSN?

Řekl to důvěryhodný zdroj.

Server VG247 informuje, že od velice důvěryhodného a vysoce postaveného zdroje dostal zprávu, že na E3 by mělo Sony odhalit placenou premium verzi svého PSN Network.

Spousta nových funkcí bude nabídnuta lidem, kteří zaplatí "méně než 50 liber ročně" - tito předplatitelé dostanou, mimo jiné, měsíčně jednu PSN hru zdarma. Hry zdarma pro majitele premium účtů budou z určitého výběru obměňovaného každý měsíc.

Sony také podle zdroje hodlá oznámit službu streamované muziky, ale ta možná ani nebude součástí premium PSN, ale pro všechny - samozřejmě pouze ve vybraných oblastech, takže Česká republika má smůlu.

Zdroj také upozorňoval, že majitelé normálních PSN účtů o nic nepřijdou - multiplayer nebo přístup do obchodu stále nebude zpoplatněn. Do multiplayeru by měl přibýt také voice-chat, a ani ten nebude součástí premium účtu, ale bude k dispozici pro všechny.

Už dříve se o premium PSN účtu mluvilo a o tom, že o něm Sony uvažuje, hovořil už šéf Playstation Kaz Hirai. Spekulovalo se, že by majitelé premium účtů mohli mít k dispozici hodinová dema ze hry (prostě první hodina z kompletní verze), přístup zdarma k PSone klasikám a další služby.

Tagged With

Comments