If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ortel nad Hitman: Absolution vyneseme v neděli

Své příznivce si určitě najde.

Po negativním pohledu PC Gameru mnozí váhají s objednávkou, aby neučinili chybu s možným vyhozením peněz z okna a raději si chtějí počkat na názory dalších hráčů.

Odpověď se dozví v neděli 18. listopadu ve 14 hodin odpoledne středoevropského času. V tuto netradiční dobu padne embargo stanovené od Square Enix a svou recenzi Hitman: Absolution zveřejní i český Eurogamer.

Půjde o hodnocení PC verze, kterou po tento týden hráli dva naši autoři: Agarwel Idiriz a Pavel Oreški. Jeden z nich dává dohromady textový článek po dohrání dvacítky misí, zatímco druhý připravuje komentované video, kde může některé věci názorně předvést. Oba se v názoru na hru shodli.

Podle původního plánu měly být verdikty nad Hitman: Absolution venku již od včerejška, ale novináři dodatečně obdrželi novější, v mnoha směrech vylepšenou verzi hry, která už netrpí některými neduhy zmiňovanými PC Gamerem, což se může promítnout na obdržených známkách.

Dopředu tentokrát nesmíme ani nic naznačit, pouze obecně řekneme, že od této hry nelze čekat otevřenost levelů jako v Dishonored, opěvování od hardcore fandů minulých dílů ani kdovíjak úžasný příběh. Na druhou stranu si troufáme tipovat, že příznivce si pokračování holohlavého zabijáka s červenou kravatou určitě najde.

Hitman: Absolution pro PC, PS3 a X360 v anglické verzi uvede na trh Cenega v úterý 20. listopadu.

Comments