If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na PC bude Battlefield: Hardline vypadat nejlépe

Žádné brzdění konzolovkami.

Producent hratelnosti z Visceral Games ví, jak si šplhnout u všech PCčkářů. Na rozdíl od některých jiných her je totiž nebude brzdit hardware v současných konzolích.

"PC verze Battlefield Hardline bude po vizuální stránce hezčí než verze pro PlayStation 4 a Xbox One," prohlásil Mike Glosecki, podle nějž "je PC tím nejlepším místem pro hraní". Odvážný výrok, řeknete si možná, ale EA vědí, co dělají - podobné hlášky jim totiž odbyt na konzolích nijak nesníží, mohou pouze pomoci u PCčkářů.

Hráči na počítačích si tak užijí textury ve vyšší kvalitě a vyšším filtrování, lepší antialiasing i možnost nastavit field of view či povolit běh rychleji než v 60 snímcích za vteřinu.

Dokonce si můžete pustit i výstup na tři propojené monitory, či zapnout vyšší rozlišení než 1920x1080, podporuje-li to vaše grafická karta. V neposlední řadě lze vše ovládat na myši s klávesnicí, zmínil tvůrce, a pro střílečky z vlastních očí se to vždy hodí lépe než gamepad.

Vývojář zdůraznil, že Hardline na PC není jen konverzí z konzolí. Chtějí prý využít výhod různých sestav, jelikož si váží fanouškovské základny už od dob BF1942.

V dnešním blogu se také producent zapřísáhl, že stabilita hry je tím hlavním, na co se soustředí, protože u BF4 při startu znamenala vážný problém.

"Díky dvěma betatestům, jednomu během loňské E3 a druhému minulý měsíc, jsme dokázali zajistit stabilitu našich serverů a vedle toho nám hráči poskytli cennou zpětnou vazbu. Vedle toho jsme přidali nové vyskakovací okno do Battlelogu s návodem, jak aktivovat plugin v prohlížeči."

Comments