If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na PS3 se zřejmě vrátí Dino Crisis 2

A Hothead přemýšlí o novém DeathSpankovi.

Americká ratingová organizace ESRB se čas od času dostane do zpráv tím, že udělí věkový rating hře, která nebyla dosud oznámena. Aktuálně se tomu tak stalo u titulu Dino Crisis 2. Na webu ESRB je totiž uvedena Dino Crisis 2 pro platformy PlayStation 3 a PSP. Hra dostala věkový rating Mature, tedy M. Důvody jsou jednoduché – krev a násilí.

Původní Dino Crisis 2 vyšlo na PlayStation a PC v roce 2000 a je dost pravděpodobné, že ESRB právě ohodnotila nějakou HD konverzi této původní hry. Sice zaráží absence "HD" v názvu titulu, ale je zřejmé, že se bude jednat pouze o stahovatelný titul pro PSN, podobně jako u jiných HD remaků. Přitom je zajímavé, že konverzi zatím nedostane první Dino Crysis, který jako kovaný akční horor ve stylu Resident Evil působil kvalitnějším dojmem, než dvojka, což je jen jednodušší akční střílečka.

Po prvních dvou dílech DeathSpanka bylo chvíli podezřelé ticho, ale nyní se tvůrci z Hothead Games ozvali. A to rovnou s prosbou na fanoušky, aby navrhli název pro další dobrodružství hrdinného DeathSpanka.

Vývojáři přímo mluví o nové hře, takže DeathSpank se po menší pauze dříve či později opět vrátí. A je velmi pravděpodobné, že se další díl ponese ve stejném duchu, jako předchozí dvě hry. Už jen samotnou žádost o návrhy pro název třetího dílu napsal na oficiální blog sám DeathSpank formou otevřeného dopisu a to ve své typické heroicko-komické "deathspankštině".

Duchovní otec DeathSpanka, Ron Gilbert už u třetího dílu ale nebude – z Hothead Games totiž odešel za svým starým známým Timem Schaferem do Double Fine. Pokud vás tedy napadá nějaký název, který by seděl ke komickému stylu DeathSpank her, navštivte oficiální blog, kde můžete tvůrcům něco navrhnout.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Adam Homola

Contributor

Comments