If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na pultech jsou LEGO Marvel Avengers

S postavami z filmu.

Společnost Cenega Czech oznámila, že dnes, 29. ledna, vychází další očekávaný přírůstek ze série videoher LEGO - LEGO Marvel Avengers (Alza.cz).

Jedna z nejlépe prodávaných franšíz LEGO Marvel se navrací s novým akčním dobrodružstvím plným známých superhrdinů. LEGO Marvel Avengers vychází na PC, PS4, Xone, PS3, X360 a PS Vita a je první videohrou, která představuje postavy a příběh známý z tolik velebeného filmového snímku Marvel's Avengers. Hráče LEGO Marvel Avengers na jejich cestě za záchranou světa čeká jedinečné dobrodružství plné akce, oslňujících efektů a zábavy vhodné pro celou rodinu.

Hra LEGO Marvel Avengers se pochlubí více než 100 hratelnými postavami s množstvím strhujících schopností, jako jsou například Hulk, Iron Man, Kapitán Amerika, Thor a další postavy známé z filmu Marvel's Avengers: Age of Ultron. Chybět nebudou ani nové a vylepšené schopnosti, ikonické lokace z univerza filmů Marvel a rozsáhlý otevřený svět plný možností. Více informací o hře LEGO Marvel Avengers naleznete na oficiálních internetových stránkách hry zde.

Comments