If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Na Resident Evil 7 nemá koule ani šéf Capcomu

Pročpak?

Člověk si pomyslí, že když je někdo šéfem předního vydavatelského domu, měl by důkladně znát, jaké hry vlastně vypouští na trh. Avšak v zájmu marketingu jsou tací ochotni i ze sebe trochu udělat "blbečky", jen aby dosáhli zviditelnění a dostali sdělení o hororových rysech k cílovému publiku.

Katsuhiko Ichii, CEO evropské pobočky Capcomu takto přiznal, že hraní Resident Evil 7 (Alza.cz) je pro něj až příliš strašidelné. Ne že by ho kvůli tomu vůbec nezkusil, ale je to prý až moc velká síla.

Řekl to pro magazín MCV: "Lidé budou mít na výběr, na čem budou hrát, záleží na povaze každého: někdo projde vybrané části s virtuální realitou a jiné části na běžné obrazovce, někdo zase preferuje celou hru na jednom zařízení".

Podle jeho kolegy z marketingového oddělení Capcomu je důležité, aby hráči nepřišli při hraní Resident Evil 7 k úrazu, aniž by upřesnil, jestli má na mysli ten psychický či fyzický. Při vývoji prý ke hře přistupovali, jako by pro VR nebyla určena, až později do ní přidali extra lekavé momenty pro VR.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments