If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nabídky práce do Infinity Ward

Koho studio nejvíc potřebuje?

Situaci, která se v Infinity Ward odehrála nedávno, jistě příliš připomínat nemusíme. Z firmy odešlo několik desítek vývojářů a šéfů (psali jsme třeba zde). Nyní hledá Infinity Ward nové zaměstnance a to na následující pozice:

Vedoucí výroby, asistent šéfů, senior animátor, senior výtvarník efektů, senior výtvarník prostředí, senior herní designér, senior software inženýr, systémový administrátor.

To jsou konkrétní pozice, které jsou nyní v Infinity Ward otevřené. Navíc se ale ještě hledají jedinci, kteří jsou „nadšení, motivovaní a zkušení v různých spektrech herního vývoje, na jakékoliv pozici.“

Krátké popisky pracovních pozic také neprozrazují nic nového, nebo nečekaného – slibují práci na intenzivních přestřelkách, úderných momentech a v neposlední řadě slibují práci s next gen technologiemi.

Spoustu pozic byl tedy schopen zalepit Activision vlastními silami a zbytek nyní hledá. Jen z názvů pozic je jasné, že citelně chybí vedení a zkušení lídři – spousta pozic má přízvisko „senior.“ Ze všech těch popisů lze jasně vyčíst již několikrát zmiňované Modern Warfare 3, což není nijak překvapující.

Tagged With

Comments