If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nabušené červnové plné hry s Goldem

+ Xbox Game Pass už 1. června.

Blíží se E3, kde se budou shrnovat úspěchy a statistiky, takže je potřeba všem ukázat, zač je toho loket. Tak nějak asi uvažoval Microsoft při výběru červnové nabídky plných her zdarma s placeným členstvím Xbox Live Gold.

Takhle nabušené kombo tady totiž snad ještě nebylo: první díl Watch Dogs + Assassins Creed 3 + Dragon Age Origins. A jako drobný bonus Speedrunners a DLC pro Phantom Dust. Vše funkční na Xbox One nebo přes zpětnou kompatibilitu:

Microsoft také na Facebooku předčasně oznámil termín spuštění služby Xbox Game Pass (detaily) už na 1. června 2017. Můžete s ní hrát přes 100 her pro X1/X360 (dřívější seznam) za poplatek 10 dolarů či 10 eur měsíčně.

Navíc bude existovat čtrnáctidenní zkušební verze služby pro všechny majitele Xbox One, což je dost zásadní krok takhle hned od začátku a pomůže její popularizaci.

Na uniklé reklamní video na Xbox Game Pass se mrkněte zde, oficiální ohlášení je pouze otázkou nejbližších hodin. Přípomínáme, že česká cena služby je výrazně nižší než v zahraničí.

Comments