If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nahrávka skoro celé mise z Dragons Dogma

10 minut, jak probíhala trestná výprava na griffina.

Kolegové z britského Oficiálního Xbox Magazínu natočili videodojmy z květnové fantasy RPG/akce Dragon's Dogma od Capcomu. Den před vydáním dema tak máte možnost vidět, co v něm zažijete a proč se na něj ještě více těšit.

V deseti minutách je průchod téměř celou jednou misí - s nočními souboji se smečkou vlků (denní doba se tu střídá dynamicky), se stoupáním přes obra až do hradu na útesu nad mořem (hra prý nedosahuje rozlehlosti Skyrimu, ale mapa je i tak veliká), s jeho temnými chodbami (nepřátelé v nich splývají s okolím) a závěrečnou bitvou s obřím ptákem (griffin), jehož máchání křídly vážně nahání strach a lučištník musí couvat, aby ho vůbec mohl zaměřit (autor OXM o jednoho AI řízeného pomocníka nadobro přišel, protože v zápalu boje spadl ze skály :)

Atmosféra by se dala krájet, bitky na blízko s rubáním celé hráčovy družiny bývají dost hukot a vše občas proloží nějaká drobná logická hádanka. Jediné, co podle videa občas zlobí, je kolizní model nepřátel a hrdinů, jejichž postavy se někdy vzájemně prolínají a animace na to občas nesprávně reagují, což platí i pro interakci s prostředím např. při lezení na balvan.

Více o slibném Dragon's Dogma pro PS3/X360 v našich dojmech ze čtvrtka.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments