If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Namísto Wii U verze Project CARS raději čekají na příští konzoli Nintenda

Upřímné.

No, tohle si zrovna japonský gigant za rámeček nedá. Šéf studia Slightly Mad se, jak je jeho zvykem, bez vytáček a otevřeně vyjádřil k osudu plánované Wii U verze závodů Project CARS, které už na ostatních platformách vyšly.

"Se zadrženým dechem očekáváme veletrh E3, jestli tam Nintendo neoznámí nějaký nový hardware. Doufáme, že se něco dozvíme o jeho příští konzoli," řekl Ian Bell na oficiálním fóru.

Když někdo namítl, že Nintendo přece dopředu varovalo, že o nástupci s označením NX ještě letos mluvit nebude, tak proč si dělat zbytečné naděje, šéf studia začal být konkrétnější, co se přesně děje s Wii verzí Project CARS:

"Momentálně hra běží jen 23 snímků za vteřinu v rozlišení 720p, takže váháme, co s tím. Mohli bychom hru ořezat, aby jela v 30 fps, ale byla by to spousta práce a uprostřed všeho by mohlo Nintendo přijít s novou konzolí," svěřil se s tím, co nemá nijak interně potvrzené a jde jen o jeho domněnky.

Pokud by nástupnická konzole Wii U dorazila včas, Project CARS by prý na ni mohly být těmi nejlepšími závody, co kdy vyšly na nějaké nové konzoli. Jestli ne, což je v tuto chvíli pravděpodobnější, buď je asi na Wii U zruší nebo podstoupí optimalizační kůru, chtějí-li tvůrci dostát dřívějším slovům, že by rádi vyplnili žánrovou mezeru na této platformě.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments