If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nášup čerstvých E3 trailerů

Mass Effect 2, Split/Second, Just Cause 2 atd.

Dnes v noci se předčasně roztrhl pytel s trailery k nadcházejícímu veletrhu E3, až se skoro nabízí otázka, jestli takový nášup videí neškodí zdraví.

Mezi vůbec nejpovedenější patří trailer ze závodů Split Second, které vyniknou svými akčními kousky a scénami, v nichž se proti vám na ranveji rozjede letadlo nebo vám cestu skříží padající letištní věž.

Jasnou dvojkou je pak E3 trailer z Mass Effect 2, který vedle zdravé kombinace filmečků a záběrů z hraní také vysvětluje okolnosti Shepardova úmrtí. Respektive říká tolik, že velitel Shepard bude ve dvojce opět naživu, a že jeho teaser trailerem avizovaná smrt zřejmě překvapila i mnohé postavy herního světa.

Zmínku si jistě zaslouží i premiérový trailer z Supreme Commander 2, byť je třeba jedním dechem dodat, že jde vlastně jen o docela běžnou a nicneříkající animaci, jaké už léta doprovází nejednu strategii.

Velmi působivé se zdá vylodění z Lost Planet 2 nebo nový trailer z Alpha Protocol, který ukazuje, jak budete moci řešit různé herní situace.

Tím ale nášup videí stále nekončí: vedle nepříliš zajímavých videí z Dante's Inferno či ukázce dialogů z Brutal Legend jsou tu mj. první záběry z NHL 10. A k životu se konečně probralo také Just Cause 2, v němž se vyplatí si vsadit na padák a přitahovací hák.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles