If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Natal má být to nejzajímavější od MS

Alespoň pro tento rok, podle Ballmera.

Steve Ballmer, šéf Microsoftu, nyní cestuje po Jižní Americe a v Kolumbii začal na přednášce vychvalovat Natal. Podle Ballmera to bude to nejzajímavější, co Microsoft tento rok uvede na trh. Ballmer před spoustou ředitelů a šéfů na konferenci v Bogotě nadšeně mluví o Natalu a zdůrazňuje, že to nebude jen na hraní her.

Tím hlavním má být technologie samotná a prý již brzy uvidíme, jak se dostane do dalších aspektů našeho života. Nyní víme, že Natal bude jak pro hry, tak pro ovládání samotného Xboxu 360. Do jaké míry nám bude stačit pouze hlas a gesta zatím přesně nevíme, ale po letošní E3 budeme moudřejší.

Ballmer si dále pochvaluje fakt, že se nemusí nic nastavovat, nikam se přihlašovat, Natal uživatele jednoduše pozná - bude umět rozpoznat tvář, hlav, postavu i vaše gesta.

Natal bude tento rok zřejmě tím největším tématem pro Microsoft. Na E3 je pro něj naplánována speciální konference, která je, na rozdíl od klasické Xbox konference, přístupná všem. Xbox konference je přístupná pouze dospělým lidem, zatímco Natal konference je bez věkového omezení.

Což už může lehce napovídat o prvních hrách pro Natal, nebo minimálně o tom, že se Microsoft bude snažit tlačit Natal do vod příležitostných hráčů a nehráčů, stejně jako do rodin. Pro tradiční a hardcore hráče bude určena každoroční Xbox konference. Speciální Natal konference se dočkáme o den dříve, než Xbox konference, tedy 13. června.

Tagged With

Comments