If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nazi Zombie Army u nás i jako krabicovka

Lákavé rozšíření Sniper Elite za nízkou cenu od Hypermaxu.

V edici Hypermax u nás 29. března vyjde Nazi Zombie Army, samostatné rozšíření série Sniper Elite, nabízející jak singleplayer, tak i kooperaci až pro čtyři přátele.

Tato third-person akce po lońském nečekaném úspěchu odstřelovače ze Sniper Elite V2 míchá už hrami opuštěné prostředí druhé světové války s frčícími zombíky.

Volbou těchto témat se dopředu jevila jako jasná výhra a dosud byla považována jen za digitálně šířený titul, který nedávno vyšel na Steamu. Nicméně najdete ji nakonec i v krabici a bude stát jen 299 Kč za anglickou PC verzi.

Níže oficiální popisek od distributora, recenzi pro vás připravuje Michal Bayerl.

V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne - odstřelovač, který určil další směřování lidských dějin. Jste jedním z posledních živých na území Německa. Musíte se s někým spojit, nebo zemřete. Američan, Němec, Rus - dřívější vojenská příslušnost už nehraje roli. Teď jsou to pouze živí proti nemrtvým. Jedině elitní odstřelovač s nervy z oceli a přesnou muškou má šanci zastavit Hitlerovu armádu nacistických zombií!

Nová infarktová kampaň: Probojujte se krví nasáklým Berlínem zamořeným Hitlerovou nadpřirozenou armádou. Přizpůsobte svou taktiku zneklidňujícím novým nepřátelům - okultním velitelům, po střechách přeskakujícím odstřelovačům, sebevražedným pěšákům a ještě mnohem horším nemrtvým... Otestujte své odstřelovačské dovednosti pod extrémním tlakem, zachovejte si chladnou hlavu a mějte svoji brokovnici neustále po ruce - čistě pro případ.

Sdílejte tuto hrůznou zkušenost ve čtyřech: Poprvé v sérii Sniper Elite se můžete probojovat kampaní připravenou až pro čtyři hráče. Kryjte si navzájem záda s německým důstojníkem, vědcem a ruským vojákem. Spolupracujte, nebo budete zničeni - rozdělte si pozice, rozmístěte pasti a neustupte ani o krok.

Noví nepřátelé, staré dobré odstřelování: Oblíbená rentgenová kamera se vrací, aby vám neutekl pohled na žádnou prasklou hnijící plíci nebo tříštící se zpráchnivělou kost. Vyzkoušejte nejvěrnější balistiku v žánru odstřelovacích her a precizní ovládání. I pod tlakem útočících zombií berte v potaz gravitaci, vítr, rychlost či stabilitu. Dobře víte, že nemůžete minout.

Čtvrthodina hraní

Tagged With

Comments