If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

DOOM demo s prodlouženou dostupností

+ náznak nového Wolfa.

UPDATE - původní plán byl takový, že časově omezené demo DOOM vypuštěné během výstavy E3 mělo už nyní zmizet z éteru, ale Bethesda udělala vstřícný krok. Rozhodla se ho nechat k dispozici zájemcům po ještě nějakou dobu, kterou blíže neupřesnila, ale navždy to určitě nebude (souviset to může i se včerejším zlevněním plné hry). Stahovat tedy stále můžete ze Steamu.

Původní zpráva 13.6. - Nebyla by to správná E3 konference, kdyby neobsahovala něco tajemného, náznak něčeho, co záměrně není blíže vyjasněno, ať se davy pustí do divokého fantazírování.

Bethesda se takto rozhodla letmo avizovat Wolfenstein: The New Colossus, patrně pokračování úspěšné oldschoolové střílečky s nacisty po The New Order a The Old Blood. V výpisu adresářů z MS-DOS to je jediný název, který nemá datum. Ostatně o nástupci Wolfa se už déle spekuluje.

Zatímco na The Evil Within 2 bohužel nedošlo, chybět samozřejmě nemohl nedávný DOOM (Alza.cz). Na současné poměry nestandardně dostane volně šířené hratelné demo pro PC/PS4/X1, jehož časová dostupnost bude ovšem úmyslně omezena - můžete si ho stáhnout (6 GB) a zkusit jen po tento týden, konkrétně úvodní level z plné hry, pak bude odstraněno z oběhu.

Nové nástroje pro editor SnapMap vylezou coby update zdarma, jinak v id pracují na rozšíření obsahu pro multiplayer, což znamená módy Classic Deathmatch, Capture the Flag či Capture the Hold.

První větší DLC Unto the Evil pro DOOM vyjde v červenci a přinese tři nové MP mapy, novou výbavu, jednu novou zbraň a také Harvestora, což je hráčem ovládaný démon. Bethesda také na E3 Showcase dovezla hratelnou verzi DOOM pro virtuální realitu.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments