If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Odhalení Uncharted 3: Drake's Deception

Pátrání po tajemném městě v arabské poušti i s videem.

Původně mělo být Uncharted 3 odhaleno až o víkendu během Video Game Awards, ale jak se zdá, venku je pravda už teď. Díky časopisu Entertainment Weekly.

Druhé pokračování se bude podle všeho jmenovat Uncharted 3: Drake's Deception a inspiraci si bude brát ze života T.E. Lawrence, kdy pracoval jako archeolog na Arabském poloostrově (právě podle tohoto muže vznikl známý film Lawrence z Arábie).

Hlavním tématem příběhu budou ony podvody, deception v názvu, ale také Nathanův vztah se svým "náhradním otcem", Sullym Sullivanem. Ale nebojte, nepůjde o psychologické drama - Nathan Drake zase bude hledat nějaký poklad.

Drake bude muset v poušti Rub al-Chálí najít legendární ukryté město. Naughty Dog prozradilo časopisu EW, že si vybrali jako místo konání poušť, protože chtěli vyzkoušet, jak si poradí s animací neustále se pohybujícího a měnícího se písku.

Také motion capture bude tentokrát vymakanější - tvůrci budou využívat naprosto stejnou technologii, jakou použil James Cameron při výrobě Avataru.

Co se různých dalších vylepšení, v článku EW toho příliš nezmiňují - kromě možnosti lezení pozpátku (těžko říct, co tím přesně myslí) a bojování s více nepřáteli najednou. Naughty Dog ale tvrdí, že se mnohem víc věnují multiplayerové části a kooperaci.

Hra by měla vyjít v druhé polovině příštího roku.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments