If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Need for Speed má "2-3 vývojářské týmy"

Příští hru dělají Black Box a z Shift bude série.

Patrick Soderlund z EA Eurogameru potvrdil, že další díly série Need for Speed vznikají na podobné bázi, na jaké Activision pracuje se značkou Call of Duty.

Zatímco dříve měli vývojáři deset měsíců na tvorbu nového dílu, teď je na jednu hru 2-3 roky času - a také dva nebo tři vývojářské týmy, které se střídají ve výrobě. Jde tedy o stejný princip, na jakém se Treyarch a Infinity Ward střídají s novými hrami ze série Call of Duty.

Soderlund potvrdil, že příští Need for Speed vyjde v listopadu 2011 a vzniká u EA Black Box, tedy autorů NFS Undercover. I nadcházející díl série prý obsáhne oblíbenou funkci letošního dílu Hot Pursuit, tedy Autolog.

Definitivně prý také bylo rozhodnuto, že z Need for Speed: Shift se stane jakási "boční" značka, která by měla zápasit se sériemi Forza Motorsport nebo Gran Turismo a soustředit se na realističtější závodění.

Soderlund ještě vyjádřil své přání po tom, aby se stávající vývojáři z Criterion v budoucnu vrátili k sérii Burnout. "Doteď jsme se ale nerozhodli, jak to s ním bude dál, ale rozhodně to ještě není mrtvá série."

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles