If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejhranější titul v roce 2011? Jasně, Skyrim

Statistika podle 10 milionů hráčů.

Raptr je speciální program, který si nainstalujete a on pak sleduje vaše hraní. Využívá se jako sociální síť, zaznamenává achievementy a spoustu dalších věcí. Co je nejdůležitější, Raptr používá 10 milionů hráčů, což už je velice slušný statistický vzorek. A podle těchto 10 milionů hráčů byl The Elder Scrolls 5: Skyrim nehranější hrou celého roku 2011. I když vyšel prakticky nedávno…

Raptr nesleduje jen PC hráče, ale také konzolové hráče a těch 10 milionů je mix ze všech platforem.

Skyrim samozřejmě není jen nejhranější hrou roku, ale také nejhranější RPG. V kategorii stříleček se stal nejhranější Call of Duty: Modern Warfare 3. Nejhranějším titulem s otevřeným světem se stal Batman: Arkham City, nejhranější sportovním simulátorem je FIFA Soccer 12. Nejhranější sociální hrou je The Sims Social a nejhranější novou herní značkou se stal L.A. Noire.

DC Universe Online se stal nejúspěšnějším free-to-play titulem.

Zajímavostí ve všech těch různých číslech, které Raptr posbíral, je například to, že Modern Warfare 3 se hrálo po prvním měsíci jeho prodejů dvakrát víc, než Battlefieldu 3. The Elder Scrolls 5: Skyrim se v RPG kategorii zase hrálo šestkrát víc než Dragon Age 2. A když DC Universe Online přešlo z placeného modelu na free-to-play, zvýšil se odehraný čas o 2500 procent.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments