If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejkrvavější Medal of Honor v sérii

O ratingu anebo vykopávání dveří.

Ačkoliv na blizší informace o novém Medal of Honor jsou tvůrci zatím skoupí, jeden zajímavý drobek přece upustili - patrně budeme mít co k dočinění s vůbec nejkrvavějším a nejdrsnějším dílem série.

"Tohle bude první Medal of Honor, který si u ratingových boardů vyslouží nálepku Mature," těší se producent Greg Goodrich. Nálepka M na americkém trhu znamená, že titul je určen pouze hráčům starším sedmnácti let, a obvykle se jí honosí jen ty nejdrsnější z žánru (pokud vybereme ty nejextrémnější případy, tak jde např. o cenzurovaný Manhunt 2, Condemned 2 a další).

Připomeňme, že všechny předchozí díly série Medal of Honor si u amerického ESRB vysloužily nanejvýš hodnocení Teen, které hru v USA dovoluje prodávat komukoliv staršímu třinácti let.

Tvůrci také na oficiálním Q&A potvrdili, že ve hře budete moci vykopávat dveře z pantů - nebo že ten vousatý chlapík z obalu hry bude skutečně jednou z hlavních postav ve hře a že v prvním traileru ho ještě vidět nebylo.

Samotnou hru pak ve vztahu k Afghanistánu přirovnávají k tomu, jakým způsobem vznikl film Zachraňte vojína Ryana - tzn. půjde o fiktivní příběh ve velmi realistickém válečném prostředí, viděný optikou malé skupinky hrdinů.

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles