If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejlepším Pánem jeskyně široko daleko v Dungeons 3

+ video, jak hrát, s titulky.

Tři minuty. 180 sekund. Co stihnete udělat za tři minuty? Uvařit vodu na kafe? Vygooglit se? Nahodit další zbytečné selfíčko na sociální síť? No, tohle všechno udělat můžete, ALE taky se můžete pohodlně usadit a strávit ty tři minuty nad užitečným novým videem k chystanému simulátoru správy dungeonu Dungeons 3 (Alza.cz), které vám pomůže stát se tím nejlepším Pánem jeskyně široko daleko.

Toto nové video, kterým vás opět provede sladký hlas Kevana Brightinga, se ponoří hluboko do (kamenného) nitra ďábelsky zlomyslné hratelnosti v Dungeons 3 a ukáže vám, proč má být tento díl větší, lepší a suprovější než dřív. Hra vyjde v říjnu na PlayStation 4, Xbox One a PC v originální anglické verzi pod taktovkou distributora Comgad. Verze pro PC bude v prodeji za doporučenou cenu 1399 Kč / 49,99 €, verze pro PlayStation 4 a Xbox One za 1649 Kč / 59,99 €.

Ve hře Dungeons 3 se Pánu jeskyně úspěšně podařilo sjednotit síly zla a zapustit kořeny temné říše, což ho přivádí k dalšímu kroku jeho ďábelského plánu: k rozmachu! Pán Jeskyně dokázal omámit kněžku temných elfů Thalyu pocházející z těch uhlazenějších částí světa na povrchu, aby se stala jeho vrchní poručicí, a díky tomu našel způsob, jak své dobyvačné tažení řídit ze svého podzemního doupěte. Ale i s Thalyou v čelní linii a podporou všech sjednocených sil zla budou muset hráči vysypat z rukávu všechny triky, aby porazili ty dobroděje z nadzemního světa jednou provždy.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments