If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rekordní SingStar od Sony

Jubileum pro Singstar a konzoli PlayStation.

Známá hudební karaoke série SingStar, cílená exkluzivně na konzole PlayStation, se aktuálně může pochlubit významným jubileem. Počtem 20 milionů prodaných kusů, což z téhle značky dělá vůbec nejlepší společenskou hru od Sony. Titul, který se největší popularitě přitom těší v Evropě, kde bylo z výše naznačeného celkového množství rozebráno 16 milionů kusů.

Hra SingStar přitom začala své úspěšné tažení roku 2004, kdy se na trhu objevil premiérový díl od Sony London studia, přichystaný pro konzoli PlayStation 2. Pro zatím poslední kapitolu v téhle řadě tu je update (verze 4.30), opravující chyby jako byly ztrácející se songy, a nabízející další prvky. Jako je žebříček nejžádanějšího obsahu na SingStore, přehled dříve zakoupených věcí či jejich snazší stahování, a v neposlední řadě nový design pro interface. Více již tady.

V souvislosti s konzolí PlayStation malou poznámku. Uvědomili jste si, že je tu s námi právě 15 let? Ano, právě před touto dobou se na trhu objevila vůbec první PlayStation (3. prosince 1994 v domovském Japonsku), která posléze napomohla změnit pohled veřejnosti na herní průmysl a hry jako takové.

Tagged With

Comments