If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejpopulárnější hry PlayStation Store

V říjnu americkým lídrem Final Fantasy VII.

Herní nabídka v rámci služby PlayStation Store a amerického PS3 trhu ukazuje, že velký zájem je tu především o klasické hity z éry 32-bitové konzole PSone.

Mezi nejžádanější se pak, v měsíci říjnu, zařadily tituly jako Final Fantasy VII či Gran Turismo, ale své fanoušky si našly i Final Fantasy Tactics, Silent Hill či Oddworld: Abe's Oddysee - všechno v rámci původního PSone portfolia, určeného ke stažení na konzoli PS3.

Z nových a "originálních" herních přírůstků se ujalo především UNO, z dříve vydaných pak nelze přehlédnout trvalý zájem o Fat Princess, Battlefield 1943 a nebo Mortal Kombat II.

V rámci stažitelného obsahu byly v říjnu nejpopulárnější další mapy pro Call of Duty: World at War - především Map Pack 3, a všechna dostupná rozšíření pro Fallout 3.

V závěru se sluší zmínit, že výše naznačená obliba a preference amerických hráčů tentokráte nevychází z oficiálních "prodejních" čísel, ale z konfrontace se žebříčky v rámci PlayStation Store, zohledňujícími každý týden nejžádanější hry a herní obsah.

Tagged With

Comments