If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejprodávanější květnovou hrou v Česku je nová Zelda

Žebříček od JRC.

Nová Zelda neovládla jen světové, ale i české žebříčky prodejů. „Dlouho očekávané pokračování sbíralo pozitivní recenze, mluví se dokonce o jednom z nejlepších herních zážitků vůbec. Proto se vůbec nedivíme, že The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom skončila v květnu na prvním místě prodejů u JRC a Smarty.cz,“ popisuje za prodejce Petr Kratochvíl.

Druhou příčku si odnáší Hogwarts Legacy. Během května totiž vyšla verze hry na starší generaci konzolí, a tak si kouzelnické RPG meziměsíčně o 6 příček polepšilo. „Je dobře vidět, že existuje spousta lidí, kteří na tuto verzi čekali a hned po uvedení ji zařadili do své sbírky,“ dodává Petr Kratochvíl.

Na třetí a čtvrté příčce skončily herní kousky od EA. Svou oblíbenost čerpají z cenových akcí, Mistroství světa v hokeji a z konce fotbalové sezony.

Do žebříčku nejprodávanějších her se vrátil LEGO titul Star Wars: The Skywalker Saga. „Příčinou je dárek v podobě figurky Luka Skywalkera s modrým mlékem, který jsme obdrželi, a měli ho možnost k tomuto titulu zákazníkům rozdávat,“ vysvětluje Petr Kratochvíl.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments