If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejrychleji digitálně prodávanou Star Wars hrou je Fallen Order

Chlubírna EA.

Manažeři v EA si mohou gratulovat, že tento projekt neodpískali kvůli údajně "neperspektivní" lineární singleplayerové povaze, jako tomu bylo třeba u Star Wars 1313 od Lucas Arts či jiných zrušených Star Wars her od EA.

V čerstvé tiskové zprávě se pochlubili, že Star Wars Jedi: Fallen Order měl nejsilnější digitální start za úvodní dva týdny ze všech her na motivy Hvězdných válek.

Šlo také o nejlépe prodávanou Star Wars hru od EA pro PC v době vydání, což souvisí určitě i s uvedením na Steamu.

Šéf studia Respawn, Vince Zampella, poděkoval všem za jejich podporu. Sean Shoptaw z Disneyho zase zdůraznil, že tahle hra demonstruje úžasný potenciál pro původní vyprávění ve hrách dle Hvězdných válek.

Spolupráce vývojářů s LucasArts prý byla perfektním příkladem, jak fanouškům dodat zážitek, který je autentický pro příběhy a světy, které milují, zároveň však i zábavný a inovativní.

Tato hra je prý naprostou povinností pro každého tyto Vánoce. I vzhledem k 9/10 od IGN, nejlépe hodnocené Star Wars hře od kritiků na této generaci konzolí, verdiktu od GameSpotu a Bussiness Insideru ("Nejlepší Star Wars hra, co kdy vznikla" + "Nejhodnotnější herní příspěvek do série Star Wars za mnoho let")

Přesná prodejní čísla jsme se sice nedozvěděli, ale z britského žebříčku ze včera víme, že má tzv. dlouhé nohy.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments