If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejrychlejší závodní hrou v celém vesmíru je Redout 2

Vyjde krabicově i u nás.

Domácí vydavatel HYPE oznámil, že u nás 6. prosince 2022 uvede závodní hru Redout 2. Půjde o krabicovou verzi pro herní konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X / Xbox One a Nintendo Switch.

Fyzická Deluxe Edition obsahuje základní hru a Season Pass, který přinese dvě DLC s novými lokacemi, kariérními událostmi, odměnami a řadou dalších prvků.

Redout 2 je poctou klasickým arkádovým závodním hrám a pokračováním kritikou oceňovaného prvního dílu. Pusťte se znovu do závodění dystopickými pustinami zpola opuštěné Země a staňte se součástí jednoho z nejoblíbenějších novodobých sportů v galaxii. Dosahujte neuvěřitelných rychlostí ve vzrušujících futuristických závodech v rozsáhlé kampani pro jednoho nebo v kompetitivní hře pro více hráčů. Propracované ovládání, robustní možnosti úprav vznášedla a zabijácký soundtrack dělají z Redoutu 2 antigravitační závodní hru nejvyšší kategorie.

Rychlost a ovladatelnost: Zažijte závratné rychlosti v duchu klasických antigravitačních závodních her, jako jsou WipEout a F-Zero. S intuitivním systémem řízení představuje Redout 2 skvělou zábavu nejen pro příležitostné hráče, ale i pro ty, kteří jsou připraveni dosáhnout nebetyčně vysokého stropu toho, co je ve hře ještě možné. Naklánějte se, prohánějte se smyčkami, kličkujte a prolétávejte rychlostí blesku těmi nejšílenějšími zatáčkami a skokánky v historii závodních her.

Obsáhlý režim kariéry: Absolvujte stovky závodů na 36 jedinečných závodních tratích – z nichž všechny jsou obousměrné! Vybírejte mezi závody v aréně, časovkami, režimem „Poslední vyhrává“ nebo třeba jedinečnými „závody pro mistry“, ve kterých je více různých tratí spojeno v jednu. Prosmýkněte se kolem soupeřů a protněte cílovou čáru jako první!

Soutěžní online* hraní: Soupeřte s ostatními hráči v online závodech plných napětí až do poslední chvíle. Změřte své síly v neotřelých výzvách pravidelně rozšiřujících hru o nový obsah, včetně celých závodních sezon lákajících na unikátní estetické odměny.

Komplexní možnosti úprav: Vybírejte z 12 různých modelů vznášedel a přizpůsobte si podobu toho svého zcela podle svých představ díky neuvěřitelně pestré nabídce pohonů, stabilizátorů, kormidel, mezichladičů, klapek, magnetů, křídel, spojlerů, raketových motorů, nátěrů na kapotu a dalších prvků!

Foto režim: Zachycujte a sdílejte své nejlepší závodní momenty s pomocí fotografického režimu.

Online hra více hráčů vyžaduje připojení k internetu a příslušné online předplatné (prodávané samostatně).

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Redout 2

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments