If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nejsou to rychlý prachy, brání tvůrce remake The Last of Us 1

Reakce na kritiku.

Netušíme, jestli to je součást oficiálního marketingu, nebo prostě jen někomu ujely nervy, že se na to už dále nemohl dívat.

Prakticky už od oznámení existence The Last of Us: Part 1 Remake ho provází četná kritika od některých hráčů či rýpalů, že to bude už druhá předělávka toho samého. Nezamlouvá se jim cenovka 70 dolarů na PS5 i fakt, že nelze uplatnit slevu, pokud už vlastníte originál na PS3 nebo Remastered verzi z PS4.

Na situaci se rozhodl zareagovat Robert Morrison, což je animátor, který pracoval na prvním dílu hry, ale na remake už nedělá. Působil ve Visual Arts Studio pod PlayStation a pak se přesunul pod Sony Bend, autory Days Gone.

Na slova, že má jít údajně jen o továrnu na peníze nebo rychlý prachy, řekl následující:

"Ve skutečnosti jde o jen z nejvíce pečlivě vyrobených projektů, na kterých jsem pracoval nebo co jsem viděl za celou kariéru. Autoři mu věnují nejvyšší úroveň péče a důraz na jednotlivé detaily".

Dotyčný, který působil i v Microsoftu, pak ještě utrousil pár slov na adresu ceny hry. Prý je mimo jeho vliv a každý jednotlivec si musí subjektivně posoudit, zda mu za to stojí. Tím vším, co říká, chce vzdát hold úžasné skupině vývojářů na tomto projektu, kteří do něj vložili spoustu vášně. Nespecifikoval přitom, zda má na mysli originál nebo remake na PS5.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Last of Us Part I

PS5, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments