If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Někdo předělává Simpsony do otevřeného světa

Jak mu jde práce od ruky?

Ne, tohle není další z mnoha koncepčních fanouškovských trailerů.

Zároveň to ani není projekt, který by byl někdy v budoucnu ke stažení pro veřejnost, takže prý nemáte otravovat s žádostmi o link na download.

Jeden nadšenec se rozhodl, že se pokusí jen pro zábavu a domácí potřebu předělat legendární městečko Springfield ze Simpsonů do otevřeného světa.

Reuben “Reubs” Ward má s tímto už bohaté zkušenosti, protože dříve vytvořil The Simpsons: Hit & Run do Unreal Engine 5 za jediný týden.

Tentokrát se však pokoušel o propojený svět bez načítacích obrazovek. A jak vidno z nahlédnutí za oponu, kterak na tom pracuje v různých programech, je to docela fuška.

Jeho cílem je kompletně přeměnit hru z 2003 i do online multiplayeru, lepší fyziky vozidel a vylepšené grafiky. Také by rád zásadně překopal mise, herní dialogy a cutscény za pomoci nástroje, který si za tímto účelem sám vyvinul.

Za nás říkáme, že i když si to nikdy nezahrajeme, je to určitě šikovný a chytrý způsob, jak na sebe upozornit a získat práci v herním průmyslu. Ne náhodou je u videa na YouTube kontaktní email pro obchodní nabídky.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article

The Simpsons Hit & Run

Nintendo GameCube, PS2, Xbox, PC

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments