If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nextgenoví dinosauři ze Second Extinction na Xbox nečekají, Early Access už dříve

+ seznamka s Raptorem, systém War Effort.

Možná si vybavujete, že jsme z květnového oznámení v rámci nextgen her pro Xbox Series X (ve streamu Microsoftu) nebyli úplně odvařeni, protože nešlo o něco, co by nedovedly současné stroje.

Studio Systemic Reaction se nyní vlastně nepřímo přiznalo, že nepotřebuje novou konzoli, aby Second Extinction fungovalo, a že to byl čirý kalkul pro zviditelnění. Stanovilo totiž termín veřejného Early Access pro PC verzi už na září, čili nebude nuceně čekat na premiéru příštího Xboxu.

Součástí hry bude tzv. War Effort, což má být interaktivní, komunitou řízené prostředí, kde hráči dostanou nový obsah, který se bude časem rozvíjet. Objeví se tam noví dinosauři, mise a vlastnosti či funkce do hry.

Rozděleno to bude na několik úrovní dle obtížnosti a zkušenosti hráčů, kdy úroveň nebezpečí 1 můžete projít sami, zatímco na 3. úroveň nebezpečí už to bude chtít trojčlenné týmy zkušenějších lidí. V průběhu Early Access se může zaškatulkování obsahu změnit podle toho, co ukáže praktický provoz. Hra prý analyzuje statistiky hráčů a upraví to pro příští zápasy.

Okolo ještě poslední dvě videa, abyste věděli, co od hry čekat, zatím do seznamu přání na Steamu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments