If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

NHL 2K11 bude pouze pro Wii

Ostatní konzole čeká roční pauza.

Známá a populární hokejová série od 2K Games se blíží ke svému dalšímu dílu. Bohužel v případě NHL 2K11 mění vydavatel v Take Two docela razantně svou dosavadní strategii a hru cílí jen a pouze na konzoli Wii.

Po předešlém, ryze multiplatformovém NHL 2K10, tedy majitelé PS3 a X360 přijdou zkrátka. V Take Two svůj krok vysvětlují: "Rozhodli jsme se přehodnotit naši NHL strategii a ve fiskálním roce 2010 (do konce měsíce října) vydáme NHL 2K11 pouze pro Wii. Se záměrem vytvořit co nejlepší produkt a stát se v téhle kategorii silnější konkurencí."

Jelikož Strauss Zelnick z Take Two současně hovoří o jakémsi vylepšení a redesignu téhle řady, lze důvodně očekávat, že se příští ročník znovu dočká své premiéry na platformách od Sony a Microsoftu. I když nelze nevidět, že dominantní postavení NHL série od EA dělá Take Two (především prodejní) starosti!

UPDATE: Take Two potvrdili, že další ročník - NHL 2K12, bude opět na konzolích PS3 a X360. Roční prodleva má tvůrcům umožnit vytvořit skutečně hodnotné a konkurenceschopné pokračování!

Tagged With

Comments