If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nic se nezměnilo, The Elder Scrolls VI stále až za mnoho let

Smutný drobek z Bethesdy.

Může za to ten zpropadený Fallout 76, chtělo by se zvolat. Jeho opravování, vylepšování a rozšiřování vytížilo studio Bethesdy natolik, že její ostatní projekty nabraly zpoždění.

Tudíž oproti situaci z roku 2018, kdy se říkalo to samé, se k dnešku nic nezměnilo - ačkoli se už pomalu blížíme jiné "podmínce" a to nové generaci konzolí, jak se avizovalo.

Stále bohužel platí, že nástupce Skyrimu, The Elder Scrolls VI, je mnoho, mnoho let daleko.

Prohlásil to marketingový šéf firmy Pete Hines na Twitteru v reakci na dotaz jednoho fanouška v souvislosti s Xbox Series X.

"Tahle hra přijde až po Starfield, o kterém též nic nevíte. Čili pokud se mě ptáte na detaily nyní a nikoli až za několik let, obávám se, že vaše očekávání zklamu".

Když si tedy zaspekulujeme - pokud by Bethesda více představila Starfield už příští měsíce (o čemž pochybujeme kvůli koronaviru), slíbila by termín na Vánoce 2021, ale pak by ho odložila na jaro či léto 2022, tak nám The Elder Scrolls VI vychází zhruba tak na 2024 až 2025. A to je ještě ta optimistická varianta. Aneb ten teaser na E3 2018 byl vážně dost předčasný...

Otázkou také je, zda hra vážně pojede na Creation Engine, jak se uvádělo před dvěma lety. Od té doby se v inzerátech psalo o práci na Unreal Engine 4.

Čtěte také: Hraní The Elder Scrolls 6 vám má vydržet aspoň dekádu, The Elder Scrolls 6 zasazen do Hammerfell?

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments