If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nintendo se vytasilo se silným lineupem her pro 3DS

Nová Zelda (včetně prvního videa), Yoshi Island, Luigi a další.

Včerejší vysílání Nintendo Direct všechny ohromilo tím, kolik toho odhalilo nového, a také umlčelo notorické stěžovatele na nedostatek pořádných her pro platformy tohoto japonského výrobce. Zejména na 3DS se pro letošní rok jedná o velmi silný lineup v čele s novou Zeldou.

Nejzajmavější je nepochybně nová ze série The Legend of Zelda, která je zasazena ve světě A Link to the Past, který vyšel pro NES v roce 1992. Hra využívá 3D funkce Nintenda 3DS a umožňuje Linkovi stát se malbou a procházet tak zdmi. Vydání hry je plánováno na konec roku 2013, zde je z ní první video v délce deseti minut (dojmy má například Joystiq):

Pro Wii U toho zase tolik nebylo, jen upřesnění Pikmin 3 na začátek srpna (USA), re-edice starého Earthbound z NES v Evropě a New Super Luigi U, což bude letní přídavný obsah do New Super Mario Bros. U s osmdesáti novými úrovněmi s Luigim, který vyskočí ještě o něco výš než Mario, ale má potom problém z letu zastavit.

Podívejme se na všechny nově ohlášené tituly pro Nintendo 3DS podrobněji prostřednictvím shrnutí přímo od domácího distributora ConQuest:

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments