If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Někomu už byly sloučeny účty na PlayStation Plus a PlayStation Now

Změna na spadnutí.

Pokračuje šuškanda o blížících se změnách v předplatném u herních služeb Sony, v návaznosti na únik cen a odlišností tří variant.

Že je tzv. Project Spartacus vyloženě na spadnutí, signalizuje fakt, že některým lidem na NeoGAF už prý byly sloučeny služby PlayStation Plus a PlayStation Now do jednoho.

Pokud někdo prodloužil existující předplatné PS Plus, obdržel prý k tomu přístup k PS Now po shodnou dobu, například na jeden rok.

Jiní uživatelé, kteří dosud měli aktivní obě předplatné, zase hlásí podivnou chybu, že se jim teď obě ukazují jako PlayStation Plus, namísto jejich správného rozdělení na dvě různé služby.

Italské IGN se rozhodlo vše vyzkoušet na vlastní kůži: Když si zaplatili měsíční PS Now, obdrželi okamžitě mnohem delší přístup, které vypršelo až ve stejný moment, kdy má vypršet jejich předplatné PS Plus.

Sice bylo zdůrazněno, že to může být pouhá chyba na PS Store, ale vzhledem k dřívějším spekulacím se to nezdá být moc pravděpodobné, spíš se něco chystá za oponou, co teprve bude v brzké době oficiálně ohlášeno od Sony.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments