If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

No Man´s Sky je už v prodeji pro novou platformu

A také poprvé krabicovka pro PS5 + update Waypoint.

Hello Games a Bandai Namco Europe v minulých dnech dali na vědomí, že hra No Man’s Sky vyšla pro Nintendo Switch. Krabicová verze hry je k dispozici u vybraných prodejců i v ČR, avizoval domácí distributor Cenega Czech. Vůbec poprvé je k mání také fyzická verze pro PlayStation 5.

No Man’s Sky, původně vydaná v roce 2016, je sci-fi průzkumná hra odehrávající se v procedurálně generovaném vesmíru. Může se pochlubit téměř nekonečným počtem dosud neviděných planet a hvězdných systémů k prozkoumání, z nichž každý překypuje životem, který je třeba objevit. Hráči si mohou vybrat, zda budou na tomto rozsáhlém intergalaktickém hřišti prozkoumávat, vyrábět, stavět, obchodovat, bojovat nebo se jen snažit přežít.

Od svého prvního spuštění obdržel No Man’s Sky velké aktualizace obsahu, k dnešnímu dni 20 velkých aktualizací. Hráči na Nintendo Switch mohou očekávat vše, co bylo od těchto aktualizací, stejně jako dostanou všechny akrualizace v budoucnu, které budou přichízet s novým obsahem do tohoto již tak obrovského vesmíru. 21. aktualizace, Waypoint, je aktualizací 4.0 a vychází dnes na všech platformách včetně Nintendo Switch. Waypoint přináší stovky designových změn v celé hře, takže je ideální čas začít novou cestu pro nové i zkušené hráče.

Komunita No Man’s Sky je jednou z největších a nejvstřícnějších ve všech hrách. Pro mnohé je to jejich „věčná hra“, s více než půl miliardou odehraných hodin mezi miliony hráčů.

Jako živá servisní hra se No Man’s Sky neustále vyvíjí s nepřetržitým proudem nového obsahu a funkcí, které přijdou na všechny platformy, včetně Nintendo Switch.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

No Man's Sky

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

About the Author

Redakce

Contributor

Comments