If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

No More Heroes míří na PS3 a X360

Vylepšená verze původního Wii projektu.

Bizarní akce No More Heroes, která na Wii nezaznamenala nějaký pronikavý komerční aplaus, míří podle japonského magu Famitsu na X360 a PS3. Není bez zajímavosti, že pro konzoli od Microsoftu měla být původně vyvíjena, ale její tvůrci dali nakonec přednost Wii pro unikátní možnosti ovládání hlavního hrdiny. Zabijáka, který se tu angažuje především s katanou.

No More Heroes: Heroes' Paradise se tedy v průběhu příštího roku objeví na platformách X360 a PS3, přičemž podle všech informací půjde o jakýsi port původní Wii verze. Nabízející vylepšenou HD grafiku a řadu dosud blíže nepředstavených nových prvků, do kterých patří také Advanced mód (patrně vyšší obtížnost) a Erotic Portrait (opravdu těžko říci:o).

Za připomenutí stojí, že tvůrci - Grasshopper Manufacture, v čele s mužem jménem Goichi Suda, plánují No More Heroes: Heroes' Paradise připravit pro následné vydání už koncem měsíce února - v Japonsku. Datum vydání hry na západním trhu zatím nebylo ozřejmeno. A že se přese všechno výše vyřčené chystá ještě regulární pokračování No More Heroes, ovšem opět jenom na Wii. A opět pro příští rok…

Comments