If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová adventura od tvůrců Life is Strange

S jiným partnerem.

Tímto je jasné, proč prequel Before the Storm (Alza.cz) vyvijí externě najaté studio, aniž by se do toho jakkoli zapojili autoři původního Life is Strange.

Buď se studio Dontnod Entertainment nějak nepohodlo s vydavatelem Square Enix (už druhý takový případ po rozchodu s IO Interactive a Hitmanem?) nebo jen chtělo získat lepší vyjednávací pozici a zajistit si zadní vrátka, takže si pro sichr našlo dalšího partnera ve vydavateli Bandai Namco.

Právě pro něj totiž chystá úplně novou adventuru, která zatím není pojmenovaná (dozvíme se až ve 2018) ani zatím nemá dokončen příběh (natožpak termín vydání), ale údajně se na ní dělá již od loňského roku.

Jisté je jen to, že se bude rovněž odehrávat ve fiktivním americkém městě (viz první artwork výše) a že bude zahrnovat spoustu vyšetřování, má to být hodně o psychice a emocích postav.

Dontnod se zaklínají, že to údajně nijak neovlivní práce na Life is Strange 2, protože tento nový projekt kutí separátní tým složený ze senior vývojářů. Vedle toho ještě finišují Vampyr na listopad, takže se zjevně nenudí.

Bandai Namco pak MCV řekli, že od hry očekávají AAA kvalitu. Jde o součást jejich snah, aby 50 procent portfolia tvořily nové značky - naváží tak na Get Even a Little Nightmares z jara.

Comments