If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová hra od Bungie asi i na PC

Stále však není jasný žánr.

Vypadá to, že ona tajemná, zřejmě MMO hra od Bungie pod hlavičkou Activisionu vyjde jak na konzolích, tak na PC. Prozradil to jeden slide v prezentaci pro investory na včerejší konferenci. V onom slidu je uvedeno „Nový titul od Bungie" a u platforem je uvedeno „Konzole/PC/Online".

Za zmínku stojí, že tento slide obsahuje „Sedm klíčových značek pro dlouhodobý růst" a jsou to: Call of Duty, Guitar Hero, World of WarCraft, StarCraft, Diablo, nové MMO od Blizzardu a právě onen nový titul od Bungie.

Dřívější náznaky, že se jedná o MMO by mohl tento slide lehce zpochybnit. U World of WarCraft je uvedeno „MMO", stejně jako u nového titulu od Blizzardu. U nové hry od Bungie je ale uvedeno ono „Konzole/PC/Online", což je napsáno i u Call of Duty a Guitar Hero.

Activision tak může jen mlžit (což je ale před investory nepravděpodobné), nebo Bungie skutečně nepracují, navzdory dřívějším náznakům, na MMO hře, ale na klasické hře s online podporou.

Zajímavý náznak nové hry se podařil kreativnímu řediteli Bungie, Joemu Statenovi. Ten řekl: „Nebylo by úžsné, kdybychom mohli vytvořit svět, který by na vás vždy čekal?" O tomto náznaku jsme vás informovali již na začátku října. Mohlo by se tak jednat o FPS v persistentním světě, jako byla starší Planetside? Podobně persistentní svět, který se "hrál sám", měla i MMO hra Tabula Rasa.

Tagged With

Comments