If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová hra od tvůrců Halo s názvem Destiny ve 2013 asi nevyjde

Activision v to moc nevěří.

Když se Activision Blizzard scházel včera s investory, aby jim řekli své výsledky, zmínili se také o připravované nové hře od tvůrců Halo série Bungie. Jejich hra s názvem Destiny měla původně vyjít v roce 2013, ale už to vypadá, že se vydání nejspíš nestihne.

"V tomto kalendářním roce budeme mít velké výdaje do několika titulů s dlouhodobým potenciálem, včetně nové hry od Bungie, Call of Duty Online pro Čínu nebo nového MMO od Blizzardu," řekl finanční ředitel Dennis Durkin. V překladu to znamená, že do Bungie, MMO od Blizzardu a Call of Duty Online budou dávat v roce 2013 peníze, ale ty se začnou vracet až později.

Pokud by Activision věřil, že Destiny ještě tento rok vyjde, zcela určitě by se o tom investorům zmínili, takže se s tím už nedá příliš počítat. Activision ale v projekt hodně věří. "Máme pocit, že tento projekt bude opět posouvat žánr stříleček někam dál," řekl šéf Activision Publishing Eric Hirshberg.

V minulém roce získalo LA Times smlouvu mezi Bungie a Activision Blizzard, kde stálo, že Destiny mělo původně vyjít na podzim 2013 pro Xbox 360 a nový Xbox (ale nebojte, počítá se také s PC verzí a PlayStation verzí). Také je ze smlouvy patrné, že další pokračování Destiny mají vycházet po dvou letech až do 2019.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments