If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová hra od tvůrců Journey prý změní celý herní svět

Ambice mají očividně velké.

Designér, který dříve pracoval v Thatgamecompany a podílel se také na vysoce hodnoceném a oceňovaném Journey, naznačil, na čem dělají v současnosti. Neřekl sice nic konkrétního, ale měl samá slova chvály. Ty největší.

Asher Vollmer při odchodu z Thatgamecompany řekl, že další hra této společnosti pravděpodobně změní celý herní svět. "Nemohu samozřejmě o té hře nic říct, ale... bude to velké," napsal na svůj profil na Tumblr.

"A tím nemyslím, že to bude dlouhá a rozsáhlá hra. Tím chci říct, že to bude důležitá hra. Opravdu věřím, že změní celý herní svět velice pozitivním způsobem."

Jelikož Journey vyhrálo na 2013 Game Developers Conference celkem šest ocenění, dá se věřit, že na nové hře dělá opravdu velice talentovaný tým.

Asher Vollmer prozradil, že z Thatgamecompany odešel ne snad proto, že by se mu nelíbilo, jakým směrem se jejich vývoj ubíral, ale protože byl příliš pomalý a on začínal být frustrovaný.

"Ta hra bude úžasná, ale vzniká velice pomalu. Než bude hotová, bude to trvat ještě pár let a ty roky nechci strávit prací na něčem, co není úplně moje." Což je také důvod, proč se rozhodl stát se nezávislým vývojářem a pracovat na svých projektech.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments