If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Nová mapa pro Battlefield Heroes

Do hry se už registrovaly 3 miliony lidí.

Onlinová hra zdarma Battlefield Heroes od EA má spoustu fanoušků. Registrovalo se do ní podle údajů EA již 3 miliony lidí, což se nelze příliš divit, když u ní vyzkoušeli režim „Play 4 Free“. Tedy že hrát můžete zcela zdarma a Electronic Arts potom vydělávají na reklamě vkládané do hry, případně na mikrotransakcích – to když si hráči dokupují vylepšení zbraní a postavy za skutečné peníze.

Původní hra ale trošku trpěla tím, že měla poměrně málo map. EA slíbili, že je budou postupně přidávat a svůj slib plní. Ohlásili další mapu, která bude mít název Sunset Showdown. Ocitnete se v ní na ostrově, kde budou mít hráči k dispozici několik vozidel k uzmutí a ovládnout můžete i kostel na hoře. Prosluněná část ostrova je plná tanků, část ostrova ve stínu zase plná jeepů a vojáků. Pro útok i obranu je na ostrově třeba mít k dispozici všechny typy vojáků a také je třeba využívat týmovou spolupráci.

„K Battlefield Heroes se připojuje týdně 50 tisíc nových hráčů,“ píše se v tiskové zprávě EA. „Naši hráči již odehráli 1 300 let času ve hře, máme 300 milionů zabití a přes 150 milionů pětiminutových zápasů.“

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Battlefield Heroes

PC

Related topics
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments